دانلود فیلم

و طرف کسشو می لیسیدم

0 views
0%

کیر شدیم

برنامه اینطوری شد که مکان دارشو پیدا کنیم. علی مادر جنده هم رفت و گشت یکی پیدا کرد با مکان که 15 تومن می گرفت. من هم که زیاد از فی بازار با خبر نبودیم، کلی ذوق کردیم که قیمتشم خوبه. برنامه رو ردیف کردیم و کاندومارو ورداشتیم که بریم. حالا یه کس خل پیدا می شه می گه شما که کاندوم نداشتین! خب عزیز از دفعه قبلی که کیر شدیم واسمون مونده بود. نه یکی دوتا! دوازده تا!
یه صبح آفتابی که به نظر باید روز جالبی می شد، من و علی خوشحال و خندون با کیرهایی براق، بدون مو، به اندازه لازم و خوش بو! به سمت آدرس حرکت کردیم. اینم بگم که این دختره رو یه کس کش معرفی کرده بود به نام حسن که بماند.
آدرس رو پیدا کردیم و ذوق مرگ ماشینو زیر خونه پارک کردیم که بریم تو (جلو پارکینگ نبود شما نگران نباش). یهو علی گفت: کی اول بکنه؟ که تا یه ربع داشتیم دعوا می کردیم که کی اول بکنه که آخر من قبول کردم اون اول بکنه و گفتم آخرشم یه سوراخه دیگه حالا اول و دوم نداره که

کیرم لای کسش

رفتیم دیدیم یه تخت نابود! گذاشته یعنی یه تخته چوب با ملافه گذاشته اون جا با یه مبل به سمت تخت. بقیه خونه هم بگم که خالی خالی بود! یه پتو فقط انداخته بود توی پذیراییش.
کسده رفت نشست رو تخت گفت در خدمتم!
اینو که گفت من برق از چشام پرید! چیو در خدمتی؟ بابا ول کن.. من اصلا کیرم لای چربیای پای این به کسش نمی رسه اصلا! این چیه سینه سایز بی نهایت… مادر سگ مثل کوهان شتر بود از نوع لَختش! من که اصلا جلق بزنم اینو نمی کنم. بابا ول کن!
با خودم داشتم حرف می زدم که علی گفت خب داداش، شما می خوای اول شروع کن!
اینو که گفت یه پِخ از خنده زدم و گفتم ممنون شما خودت شروع کن… فهمیدم این بدبختم سورپرایز شده!
حالا نه راه پس بود نه راه پیش! در واقع راه پیش که اصلا نبود باز راه پس رو یه کاریش می شد کرد… پولم که هنوز نداده بودیم
یهو یه فکری به سرم زد… گفتم: خب خانم شما کاندوم دارید؟ گفت: نه متاسفانه … یکم دیگه کس گفت که من اصلا نشنیدم چون از خوشحالی بال در آورده بودم

کس کیری به کسی معرفی نکن

دختره هاج و واج داشت مارو نگاه می کرد که من بهش گفتم شما تا یکم حاضر بشی ما سری بر می گردم (ارواح ننت)
ما رو می گی دو پا داشتیم چهار تا دیگه هم قرض گرفتیم و الفرار! سوار ماشین شدیم و دِ برو که رفتیم.
حالا ما کیر عظمی خرده بودیم برای بار چندم! و اصلا انگار راه نداشت ما جنده بکنیم… رفتیم یه بسته سیگار خریدیم که بریم یه جا بشینیم و هضم کنیم ماجرا رو که، دختر زنگ زد! که شما کجایید و از این حرفا که علی گفت ایشالا یه وقت دیگه مزاحم می شیم. اونم که از ماجرا با خبر شد و یه دل سیر بهمون فحش داد که بجون خریدیم. یعنی اگر کیر من به اون لاشی خورده بود همونجا می بریدمش به جان تو! ما هم در جواب زنگ زدیم به حسن کس کش تا می خورد بهش فحش دادیم که دیگه کس کیری به کسی معرفی نکنه.

From:
Date: سپتامبر 6, 2019
Actors: Lucianna Karel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *